Denizli’nin Acıpayam ilçesinde doğdum.

İlk ve orta öğrenimimi Denizli’de tamamladıktan sonra lise eğitimi İzmir Atatürk lisesinde parasız yatılı olarak tamamladım.

Akdeniz üniversitesi Tıp Fakültesinden 1994 yılında mezun olduktan sonra Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji uzmanlık eğitimlerimi tamamladım.

Tıbbi Onkoloji yanında moleküler onkoloji ve kişiye özel kanser tedavisi temel ilgi alanım. Yaklaşık 7 yıldır kapsamlı genomik profilleme temelli kişiselleştirilmiş kanser tedavileri dizayn etmekteyim. 

Uluslar arası farklı moleküler kanser kurullarında çalışmaktayım. Ayrıca uluslararası hekimlerin genomik profilleme temelli tedavi dizaynları konusunda danışma platformunda danışman olarak çalışmaktayım. 

Kapsamlı genomik profilleme konusunda günümüzde 700 üzerinde hasta tecrübesine sahibim ve bu deneyimlerimi uluslararası düzeyde konuşmacı olarak katıldığı toplantılarda meslektaşlarımla paylaşmaktayım.  

Medicana Ataşehir hastanesinde ilk kişiselleştirilmiş kanser tedavi merkezini hayata geçirdim. 

Diğer önemli ilgi alanım ise İntegratif onkoloji. Özellik yüksek doz vitamin C tedavilerini moleküler düzeyde değerlendirerek kişiselleştirilmiş kanser tedavilerinde kişiye özel olarak dizayn ederek uygulamaktayım. 

Her insan özeldir ve tümörü de özeldir ! Bu nedenle hastalarımızı moleküler düzeyde değerlendirerek onların hayatına dokunabilecek tüm molekülleri değerlendiriyor ve tedavilerini dizayn ediyoruz.

Koordinatörümüzden hemşiremize, Kanser biyoloğumuzdan diyetisyenimize, psikoloğumuza kadar kişiye özel kanser tedavi merkezimizde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Hızlı İletişim